Festina aj v spojení s Gerardom Butlerom

Náramkové hodinky Festina

Náramkové hodinky Festina

Viac ako 100 rokov existencie značky FESTINA. Základná myšlienka, ktorou sa Festina riadi, je celkom jednoduchá: "Cena nezáleží na vzhľade, ale výhradne na kvalite." Túto zásadu nevymysleli žiadny dôvtipní stratégovia či manažeri značky, ale Miguel Rodriguez, duchovný otec mnohých značkových výrobkov Festina, medzi ktoré patria mimo iné aj úspešné značky Lotus, Calypso a svetové značky Candino a Jaguar vyrábané vo Švajčiarsku.

Miguel Rodriguez je stále verný svojej vízií, ktorá sa odráža v jeho veškerom podnikaní. "Ponúkni človeku krásne veci, ktoré si zamiluje, a to za férovú cenu, ktorú si môže dovoliť a ktorú je ochotný zaplatiť." Dôsledné uplatňovanie tejto myšlienky v praxi je zárukou úspechu. V súčasnosti je Festina Lotus S.A. nie len podnikom dominujúcim na trhu v Španielsku, ale je zastúpená v 90-tich krajinách na celom svete.

Festina je jedným z najrýchlejšie rastúcich podnikov v hodinárskej branži. A navzdory storočnej tradícií značky si je Festina jedným istá: "To najlepšie - skvelá budúcnosť - nás ešte len čaká!" Tomu zodpovedá aj aktuálna spolupráca s hercom Gerardom Butlerom.

A u nás na predajni v Seredi a v Trnave na vás čakajú hodinky Festina.

Niečo z našej ponuky nájdete aj na našom e-shope www.zlatyobchod.sk

Hodinky Festina zdobené Swarovski kameňmi

Festina Gerard Butler

Gerard Butler Festina Sport

Festina Chrono Bike collection

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info