Frederique Constant exkluzívna švajčiarska značka hodiniek

Náramkové hodinky Frederique Constant

Náramkové hodinky Frederique Constant

Už v 18. storočí sa stala Ženeva hlavným centrom výroby hodín. A práve v Ženeve bola v roku 1904 založená Constantom Stasom firma Frédérique Constant a na túto tradíciu naviazala.

Dizajn hodiniek Frédérique Constant je vytváraný buď samotnou firmou, alebo externými dizajnérmi, ktorí vytvárajú iba špeciálne rady hodiniek. Firma kladie u dizajnu veľký dôraz na sledovanie súčasných trendov a požiadaviek svojich klientov. Nechce sa však zameriavať na obmedzené a elitné okruhy zákazníkov. Naopak sa snaží vytvárať vysoko kvalitné klasické hodinky so švajčiarskou tradíciou prístupné každému, kto ocení spoľahlivosť a originalitu.

Najvýznamnejším obchodným mottom firmy je „nezávislosť", pretože nezávislosť umožňuje firme jednať pohotovejšie a rýchlejšie ako ostatné značky.

Firma sponzoruje viacero podujatí veteránov, a pri týchto príležitostiach vytvára nádherné hodinky. Napríklad séria Runabout - inšpirované drevenými luxusnúmi člny, Vintage rally - Healey bol výrobca áut od rou 1945. No netreba opomenúť ani sériu Classic, kde nádete klasické nadčasové hodinky. Pre náročných hodinárov sa určite hodia hodinky z manufaktúry - hodinky sú vyrobené kompletne firmou Frederique Constant. A pre moderných zákazníkov ponúka značka Frederique Constant novinky v oblasti Smartwatch - inteligentných hodiniek - hodinky sledujú Vaše pohybové aktivity, spánok, vedia Vás upozirniť na telefonát alebo SMS a to všetko v nádhernom klasickom dizajne s dlhou výdržou batérie.

Na našej predajni v Trnave na Vás čaká nádherná kolekcia týchto hodín.

Náhľad aktuálnej ponuky nájdete aj na www.zlatyobchod.sk.

Nádherné hodinky z výrezom na ciferníku

Nádherné hodinky Frederique Constant

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info